Novinky

10.4.2016 - volné termíny na svatby mizí. Hlavně svatební soboty začínají být obsazené. Chcete ode mě nafotit svatbu a mít svatební fotografie za dobrou cenu a se vstřícným servisem? Objednávejte nyní!
Váš svatební fotograf,
Jan Borůvka, Praha

1.3.2016
Březnová akce na svatební fotografie - využijte akční ceny na svatební fotografie a získejte služby svatebního fotografa v Praze a okolí za zvýhodněnou cenu.

1.6.2015 - Zaktualizován a hlavně zjednodušen ceník svatební fotografie - nyní si snadno sami spočítáte, na kolik vás přijdou mé služby a kvalitní svatební fotografie. Těším se na spolupráci. Jan Borůvka, svatební fotograf

7.10.2014 - Do Fotogalerie: Svatby přidány nové svatební fotografie.

Archiv novinek

Fotoslužby v akci :)

Celodenní fotografování na svatbě nyní v akci pro 3 zájemce s cenou jen 9.550 Kč.

Portrétní fotograf - portréty, fashion, beauty, glamour

Portrétní fotografie nejsou jen identifikační fotografie do dokladů. Foto portrét je cesta, jak zachytit krásu tváře, emocí ve spojení s okamžikem činnosti. Klasická portrétní fotografie je rozdělena na různá odvětví. Od klasické portrétní fotografie, přes reportážní portrét až po sociální portrét.

Živá reportážní portrétní fotografie

Nejraději se věnuji tzv. reportážnímu portrétu, který je spojen s činností a není to jen pouhá podobenka obličeje nebo těla. Reportážní fotografický portrét je krásný v tom, že zachytává krásu člověka ve spojení s činností a má tak blízko k živému foto portrétu. Samotný záběr se spíše hledá, než vytváří a to se mi líbí více, než záběr hodiny vytvářet. Pod reportážní fotografii může spadat i svatební fotografie, kde je zachycen například svatební pár, svatebčané a hosté.

Sociální fotoportrét

Pro sociální fotoportrét je charakteristické zasazení fotografované osoby do prostředí - politické prostředí, prostředí sportovního stadionu, úřad práce nebo restaurace :o)

Klasický fotoportrét v prostředí fotoateliéru

Fotografování osoby v prostředí fotoateliéru má oproti focení v přirozeném prostředí výhodu, že záběr není rušen okolím. Veškerá pozornost diváka nad výslednou fotografií je věnována právě fotografované osobě. Na záběru nebývá rušívý element, který by kazil výsledný dojem. Je zde však problém, aby fotografovaná osoba byla přirozená a nebyla umělá, pokud právě to není záměrem.

Nejnovější fotografie ve fotogalerii

Nejžádanější fotografické služby - Fotograf Praha Jan Borůvka

Svatební fotografie

Svatební fotografie

Fotografie ze svatby
Chcete krásné svatební fotografie a mít zachycené nejkrásnější okamžiky z vaší svatby?
přečíst celé
TFP focení

TFP focení

Spolupráce a fotky zdarma
Ušetřete! Domluvte si spolupráci. Získejte mé služby a fotografie zdarma formou TFP focení.
přečíst celé
Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Fotografie produktů
Tvorba reklamní a produktové fotografie pro propagační účely firem, tvorbu katalogů, stránek a e-shopů.
přečíst celé
Portrétní fotografie

Fashion, Beauty, Glamour

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie ve stylu Fashion, Beauty a Glamour v ateliéru, interiéru i exteriéru.
přečíst celé
Copyright © 1978-2014 Jan Borůvka - fotograf Praha | Všechna práva vyhrazena.
Svatebni odkazy | Fotografové | Praha Letní dětské tábory | Studiové blesky | Snubní prsteny | Zásnubní prsteny | Fotografický tábor pro děti
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ