Novinky

13. 9. 2017 - připravuji změnu ceníku a také jako svatební fotograf vytvářím nové zvýhodněné balíčky služeb pro mé klienty. Navštivte Můj ceník

Fotoslužby v akci :)

Celodenní fotografování na svatbě nyní v akci pro 3 zájemce s cenou jen 9.550 Kč.

Vizážista Jan Borůvka Praha aneb Make Up Artist Prague

Toto není vtip ... toto není noční můra ... od 28.3.2014 po absolvování rekvalifikačního kurzu Master A-Z u Make-Up Institute Prague je ze mě téměř plnohodnotná vizážistka. A co mi chybí do plné hodnoty? Už jen samostatná praxe a jelikož se mi hlásí poměrně mnoho zájemkyň, které chtějí spojit mé vizážistické služby se službami, které nabízím jako fotograf, ani to nebude dlouho trvat.

Značky které používám?

Nejraději bych volil značky jako Canon a Sigma, ale zde si prvenství ještě nevydobyly .... a proto používám profesionální značkovou kosmetiku Mac, MUD, Nars, Rouge Bunny Rouge, Lancome, Make Up for ever, Bobbi Brown ale také Inglot, Dermacol, Sephora a další známé značky dekorativní kosmetiky, abych dosáhl maximální kvality nabízených služeb a dobrého efektu.
Na vlasy používám především značkovou kosmetiku a pomůcky pro kadeřníky a hairdesignery label.m z Londýna, kterou nakupuji výhradně v eshopu Parfemy SP :)

Foto make-up především ....

Jelikož jsem se chtěl obohatit o znalosti z tohoto oboru a spojit to s mým "komerčním koníčkem" fotografií, vydal jsem se cestou především Foto make-upu, který využiji u mých projektů a portrétní fotografie. Ač je to k nevíře, make-up mě začal bavit a trochu jsem zakoketoval i s Extreme make-upem, Iconic make-upem a dalšími obory, které obsahovaly můj rekvalifikační kurz Master A-Z, který tímto doporučuji každému (spíše každé), která má o tento obor vážný zájem.

Nic není problém ....

A proto už nic není problém .. nemůžete si dovolit služby mé profesionální vizážistky? Jsem vám plně k službám a za skromnější poplatek (když tuto éru stihnete) vás před focením nalíčím já - Make-Up Artist Jan Borůvka :). A pokud bych si nevěděl rady, "volám Markétě" nebo mé hlavní vizážistce .. aby mi poradila, která barva stínů se vám hodí k očím :)

Hledáte vizážistu? Napište mi :)

Kontaktní formulář

Nejnovější fotografie ve fotogalerii

Nejžádanější fotografické služby - Fotograf Praha Jan Borůvka

Svatební fotografie

Svatební fotografie

Fotografie ze svatby
Chcete krásné svatební fotografie a mít zachycené nejkrásnější okamžiky z vaší svatby?
přečíst celé
TFP focení

TFP focení

Spolupráce a fotky zdarma
Ušetřete! Domluvte si spolupráci. Získejte mé služby a fotografie zdarma formou TFP focení.
přečíst celé
Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Fotografie produktů
Tvorba reklamní a produktové fotografie pro propagační účely firem, tvorbu katalogů, stránek a e-shopů.
přečíst celé
Portrétní fotografie

Fashion, Beauty, Glamour

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie ve stylu Fashion, Beauty a Glamour v ateliéru, interiéru i exteriéru.
přečíst celé
Copyright © 1978-2014 Jan Borůvka - fotograf Praha | Všechna práva vyhrazena.
Svatebni odkazy | Fotografové | Praha Letní dětské tábory | Studiové blesky | Snubní prsteny | Zásnubní prsteny | Fotografický tábor pro děti
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ