Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Profesionální fotograf Jan Borůvka Praha - svatby & portréty

Dovolte mi, abych se vám na těchto řádcích prezentoval jako profesionální fotograf, který vám nabízí profesionální fotografické služby v oborech portrétní fotografie a reportážní fotografie s příjemným servisem služeb, zkušenostmi, referencemi a hlavně, za dobré ceny. Samozřejmě mé fotografie lze použít i pro reklamní a prezentační účely. Vše záleží na dohodě a vašich potřebách.

Svatební fotograf

Fotím svatby ...

Jsem svatební fotograf a fotím svatby v Praze a okolí ...

Portrétní fotograf

Fotím portréty ...

Jsem portrétní fotograf a fotím portréty žen, mužu i dětí ...

Reportážní fotograf Praha

Fotím příběhy

Jsem fotograf a fotím okamžiky, abych mohl vyprávět příběhy ...

... aneb kdo jsem ...

Jsem profesionální fotograf z Prahy, který jako jeden z mála fotografů v Čechách fotografii studoval na fotografické škole. Fotografii se věnuji téměř 30 let a mám za sebou více jak 20 letou dráhu jako fotograf různých žánrů. Mou vášní je především živá fotografie a proto nejraději fotím reportáže jako svatby, různé rauty a společenské večery, ale zároveň se věnuji také portrétní ateliérové fotografii ve stylech Beauty, Fashion, Glamour a Art-Nude.

Zkušenosti k nezaplacení ...

Zkušenosti fotografa získávám už od roku 1988. V letech 1995-8 jsem studoval fotografii na jedné z pražských fotografických škol. Téměř čtyři roky jsem pracoval jako reportážní a dokumentární fotograf. Od roku 2006 se intenzivně věnuji tvůrčí fotografii.

Vybavení na zádech pro krásné fotky

Při realizování mých zakázek využívám jen to nejlepší dostupné profesionální vybavení značky Canon, Sigma a zábleskovou techniku Menik. Fotografie ukládám na profesionální karty s vysokou rychlostí zápisu, takže při rychlém fotografování nejsem nikterak omezen. Mohu tak pořizovat věrné, ostré fotografie s dobrým světlem při rychlosti až 8 snímků za vteřinu.

Spolupráce, aneb táhnu za jeden provaz


Velkoformátové fotografie nechávám zpracovávat výhradně v tiskárně: www.tiskfotek.eu

AKCE a speciální nabídky

Pozvěte mě jako druhého svatebního fotografa na svou svatbu :)
Pořídil jsem si nový profesionální fotoaparát a chci ho vyzkoušet a proto nabízím zcela unikátní akci - svatební fotografie zdarma! Pozvěte mě jako druhého fotografa na svou svatbu v termínu 10/2017 a získáváte profesionální svatební fotografie zcela zdarma. Má to jednu podmínku: Oslovte mě místem konání vaší svatby, programem nebo jednoduše krásou nevěsty :)

Svatby v místě: Praha 13 - Sluneční náměstí a Praha 5 - Stroupežnického: sleva 10% (platí pro 11/2017 - 04/2018)

Ceník s cenami, které jinde nenajdete ...

Nabízím velmi přívětivý ceník a to s cenami, které si může dovolit snad opravdu každý. Focení svateb nabízím už od samotného obřadu a ještě ve dvou cenách. Standardní a také ekonomické, tj. úsporné. Portrétní fotografie může být realizována od jedné fotografie až po zcela individuální rozpočty. V ceníku za fotografické služby naleznete i focení plesů, mou dárkovou poukázku i možnost získat fotografie zdarma a to oblíbenou formou TFP focení.

Novinky z "černé komory"

Pořád se něco děje ... Mou největší novinkou je, že s pořízením nového fotoaparátu jsem se rozhodl začít fotografii více věnovat a trochu se zase ve fotografii posunout ...

Další novinkou bezesporu je, že jsem po letech podlehl tlaku mého okolí a proto jsem si na "stará kolena" založil účet na sociální síti Instagram - Jan_Boruvka_Photo - kam chci vkládat opravdu jen to nejlepší z mé fotografické tvorby. No to se dějou věci .. co mě čeká příště?

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku