Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Reportážní a dokumentární fotograf Jan Borůvka - Praha a okolí

... aneb kdo jsem ...

Jsem profesionální fotograf z Prahy, který jako jeden z mála fotografů v Čechách fotografii studoval na fotografické škole. Fotografii se věnuji téměř 30 let a mám za sebou více jak 20 letou dráhu jako fotograf různých žánrů. Mou vášní je především živá fotografie a proto nejraději fotím reportáže jako svatby, různé rauty a společenské večery, ale zároveň se věnuji také portrétní ateliérové fotografii ve stylech Beauty, Fashion, Glamour a Art-Nude.

Zkušenosti k nezaplacení ...

Zkušenosti fotografa získávám už od roku 1988. V letech 1995-8 jsem studoval fotografii na jedné z pražských fotografických škol. Téměř čtyři roky jsem pracoval jako reportážní a dokumentární fotograf. Od roku 2006 se intenzivně věnuji tvůrčí fotografii.

Vybavení na zádech pro krásné fotky

Při realizování mých zakázek využívám jen to nejlepší dostupné profesionální vybavení značky Canon, Sigma a zábleskovou techniku Menik. Fotografie ukládám na profesionální karty s vysokou rychlostí zápisu, takže při rychlém fotografování nejsem nikterak omezen. Mohu tak pořizovat věrné, ostré fotografie s dobrým světlem při rychlosti až 8 snímků za vteřinu.

Spolupráce, aneb táhnu za jeden provaz


Velkoformátové fotografie nechávám zpracovávat výhradně v tiskárně: www.tiskfotek.eu

XAKCEX

Ceník s cenami, které jinde nenajdete ...

Nabízím velmi přívětivý ceník a to s cenami, které si může dovolit snad opravdu každý. Focení svateb nabízím už od samotného obřadu a ještě ve dvou cenách. Standardní a také ekonomické, tj. úsporné. Portrétní fotografie může být realizována od jedné fotografie až po zcela individuální rozpočty. V ceníku za fotografické služby naleznete i focení plesů, mou dárkovou poukázku i možnost získat fotografie zdarma a to oblíbenou formou TFP focení.

XNOVINKYX

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku