Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Ceník fotografických služeb - fotograf Jan Borůvka, Praha 5 - Stodůlky

fotografické služby nabízím za přehledné a zároveň dostupné ceny. Jako profesionální fotograf kterého fotografie zároveň velmi baví, si mohu nabídnout přátelštější ceny. Navíc, fotografie není hlavní obor, který by mě primárně živil, ale forma komerčního koníčku, takže se nemusím za každou zakázkou honit a mohu si pak čas se svými klienty i náležitě užít. A to se samozřejmě podepisuje i na formě spolupráce. Jsem pohodový, usměvavý, vždy dobře naladěný, komunikativní a nezkazím žádnou zábavu a to pak teprve vznikají ty krásné fotografie na památku.

Svatby - ceník svatebních fotografií

Nabízím svatební fotografie od 3.700 Kč za focení obřadu a společných fotografií až po celodenní focení svatby od příprav až po závěrečný tanec novomanželů.
Více zjistíte v mém ceníku svatební fotografie.

Maturitní plesy - ceník fotografií z maturitních plesů

Nově od plesové sezóny 2018 nabízím také focení maturitních plesů. Jelikož s touto službou začínám, nabízím nyní velmi zajímavý ceník pro maturitní plesy. Takže, připravujete maturitní ples? Chcete například i instalovat fotokoutek? Stačí se navštívit můj ceník maturitních plesů a následně objednat mé služby.

Portréty - ceník portrétní fotografie

Portréty už dávno nenabízím s pevnou cenou fotografie od xKč, ale formou stanovení rozpočtu a výsledku. V případě že nejste spokojeni, neplatíte nic. Férové, že? Takže pokud chcete nafotit portrétní fotografie ať už jejich účel je jakýkoliv, navštivte můj ceník portrétní fotografie, napište mi svou představu a vám rád vytvořím individuální kalkulaci za fotografie.

Reportáže - ceník reportážní fotografie

Chystáte oslavu, firemní večírek, raut, sportovní akci nebo setkání spolužáků po letech a chcete takovou akci nafotit, tj. vytvořit fotoreportáž nebo fotodokument? Obraťte se na mě. Rád vám budu k dispozici a krátce po vaší akci dostanete požadovaný výstup, který si dohodneme. Více informací na stránce: Ceník reportážní fotografie.

AKCE a speciální nabídky

Pozvěte mě jako druhého svatebního fotografa na svou svatbu :)
Pořídil jsem si nový profesionální fotoaparát a chci ho vyzkoušet a proto nabízím zcela unikátní akci - svatební fotografie zdarma! Pozvěte mě jako druhého fotografa na svou svatbu v termínu 10/2017 a získáváte profesionální svatební fotografie zcela zdarma. Má to jednu podmínku: Oslovte mě místem konání vaší svatby, programem nebo jednoduše krásou nevěsty :)

Svatby v místě: Praha 13 - Sluneční náměstí a Praha 5 - Stroupežnického: sleva 10% (platí pro 11/2017 - 04/2018)

Dárková poukázka

Chcete mé služby věnovat jako dárek? Chcete nekomu udělat radost a vybíráte vhodný dárek? Dárková poukázka na fotografické služby profesionálním fotografem jistě každému kdo touží po krásných fotkách udělá obrovskou radost.

TFP focení - posuňme se navzájem a získejte fotografie zdarma

Abych se neustále posouval dále a zároveň realizovat své vlastní projekty, nabízím čas od času spolupráci formou TFP focení. Kdo se o focení zajímá, ví co to znamená. Jde o fotky zdarma. Ale prosím, nezneužívejme trh a současné podmínky. Fotografie je pořád profesionální obor a tak pokud chcete jen své profesionální fotky na památku, ale zároveň nemáte co nabídnout (nasbírané zkušenosti, rozmanitý šatník, krásnou tvář nebo štíhlé tělo), můžete si objednat mé služby a zaplatit si za ně. Jen proto že existuje nějaké TFP nebudu každého fotit zdarma :)

Nabídka svatebních fotografií,
která vás nadchne

Chcete krásné fotky ze svatby?
Objednejte si mé služby svatebního fotografa.

Od 3.700 Kč

Nejlevnější focení obřadu

Od 8.500 Kč

Nejlevnější svatební focení

Od 14.000 Kč

Nejlevnější celodenní focení *

* praktický svatební dárek ZDARMA.

ÿ

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku