Novinky

13. 9. 2017 - připravuji změnu ceníku a také jako svatební fotograf vytvářím nové zvýhodněné balíčky služeb pro mé klienty. Navštivte Můj ceník

Fotoslužby v akci :)

Celodenní fotografování na svatbě nyní v akci pro 3 zájemce s cenou jen 9.550 Kč.

Profesionální fotograf Praha - Portréty, svatby, reklama

Dovolte mi, abych se vám na těchto řádcích prezentoval jako fotograf, který vám nabízí profesionílní fotografické služby v oborech portrétní fotografie a reportážní fotografie s příjemným servisem služeb, zkušenostmi, referencemi a hlavně, za dobré ceny. Samozřejmě mé fotografie lze použít i pro reklamní a prezentační účely. Vše záleží na dohodě a vašich potřebách.

Portrétní fotografie

Klasická portrétní fotografie - 2014

Umělecká a profesionální fotografie

Pokud hledáte solidního fotografa a máte zájem o profesionální fotografie, jste na správném místě. Ale. Protože si fotím především pro radost a nejsem nucen přijmout každou zakázku či realizaci, tak mě požadovaný záměr musí zaujmout. Pokud zaujme, rád budu jako fotograf spolupracovat. Proto neváhejte a zeptejte se nebo zašlete nabídku. Rád nafotím svatební fotografie, módní fotografie, portrétní fotografie, umělecké fotografie kdekoli v Praze a v okolí Prahy.

Studiová fotografie v ateliéru v Praze

Od 1. 1. 2013 nabízím fotografické portréty ve stylu Fashion, Glamour, Beauty a podobně také z ateliéru. Můžete tak za pár korun získat kvalitní profesionální fotografie v ateliéru v centru Prahy. K dispozici dle dohody mohou být také vizážista, stylista a další odborníci, kteří dohlédnou abyste na fotografiích vypadali báječně a neodolatelně :o). Cenové podmínky jsou zcela individuální.

Studiová fotografie v exteriérech v Praze a okolí

V poslední době jsem se stal majitelem profesionální zábleskové techniky, která je mimo jiné napájena z přenosných agregátorů a tak jsem schopem fotit téměř všude v Praze, okolí, v Čechách a nejsem vázán na síti 220V. A to se hodí :)

Portrétní fotografie

Klasická portrétní fotografie - 2015

Portrétní fotografie formou TFP

Pokud si mě vyberete a oslovíte, je možné se domluvit na spolupráci formou TFP, tj. formou, kdy ani jedna strana nikomu neplatí za výsledné fotografie. Pokud nebudou další náklady, je tak možné mít portrétní fotografie zdarma.

Fotografické projekty které mě zajímají

Je mnoho projektů, na kterých bych se rád podílel, ale zejména bych rád spolupracoval s módními návrháři, realizoval fotografie módních návrhů, doplňků nebo i šperků.

Fotograf pro modelingovou agenturu

Také by mě zaujala spolupráce s modelingovou agenturou. Mohu zajistit tvorbu zkušebních snímků až po kompletní booky nebo jejich doplnění a proto se rád zapojím do služeb modelingové agentury a budu stát po boku při vzniku nějaké nové ikony z oboru modelingu. Může se stát, že budu u zrodu nové, světově známé modelky :)

Hledám zajímavé tváře

Ale především mi jde o fotografii jako takovou a protí tímto hledám zajímavé tváře, které bych využil při tvorbě klasické portrétní fotografie. Mladé, staré, mužské, ženské. To nehraje žádnou roli. Fotím snad téměř vše. Každý má šanci dostat se před můj objektiv.

Další zajímavé místo kde vznikají zajímavé fotografie jsou divadla a divadelní představení nebo taneční vystoupení. Klidně to může být ochotnické divadlo. Na tom nezáleží. Záleží jen na scéně :o)

Interiér i exteriér

Ačkoliv mám raději živou fotku v exteriéru, nemám nic proti interiéru nebo ateliéru. Právě hledám zajímavá místa k fotografování. Ať už prázdná, tak i s lidským objektem. Pronájem ateliéru není žádný problém ... těch je v Praze dost ...

Závěrem .. máte zájem o focení v ateliéru, focení modelek, focení na kalendáře. Ozvěte se. Rád se s vámi domluvím a nějaké to profesionální focení podnikneme.

V případě zajímavé nabídky, jsem ochotný zajistit focení na celém uzemí ČR :o)

Reklamní fotografie - Nově!

Nově (znovu) je v mé nabídce také reklamní fotografie a fotografie pro reklamní a propagační účely. Potřebujete nafotit reklamu, fotky pro katalog nebo jiné reklamní účely? Ozvěte se.

Fotograf Praha Jan Borůvka - od prvního fotografování až po foto současnost

První foto bylo pořízené někdy koncem března 1988 :o) (krajinky, portréty, zátiší)
Studiu fotografie jsem se věnoval v letech 1995-98 - užitá a reklamní fotografie.
Jako profesionální fotograf jsem pracoval od roku 1997 do 2000 - svatební, portrétní fotografie a reportáže.
1.1.2012 - velký návrat k fotografii - svatební fotografie, reportáže a portrétní fotografie

Nejnovější fotografie ve fotogalerii

Nejžádanější fotografické služby - Fotograf Praha Jan Borůvka

Svatební fotografie

Svatební fotografie

Fotografie ze svatby
Chcete krásné svatební fotografie a mít zachycené nejkrásnější okamžiky z vaší svatby?
přečíst celé
TFP focení

TFP focení

Spolupráce a fotky zdarma
Ušetřete! Domluvte si spolupráci. Získejte mé služby a fotografie zdarma formou TFP focení.
přečíst celé
Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Fotografie produktů
Tvorba reklamní a produktové fotografie pro propagační účely firem, tvorbu katalogů, stránek a e-shopů.
přečíst celé
Portrétní fotografie

Fashion, Beauty, Glamour

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie ve stylu Fashion, Beauty a Glamour v ateliéru, interiéru i exteriéru.
přečíst celé
Copyright © 1978-2014 Jan Borůvka - fotograf Praha | Všechna práva vyhrazena.
Svatebni odkazy | Fotografové | Praha Letní dětské tábory | Studiové blesky | Snubní prsteny | Zásnubní prsteny | Fotografický tábor pro děti
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ