Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Portrétní fotograf Jan Borůvka - Praha a okolí

Tvorba portrétní fotografie patří k pilířům mé fotografické tvorby. Portrétům věnuji největší část mého času. Ať už se jedná o klasické portréty dívek, žen, mužů či dětí, tak i o profesní fotky ředitelů a majitelů podniku nebo párová fotografie partnerů. Fotoportréty vytvářím především stylem Fashion, Beauty a Glamour a nabídka je rozšířená o tvorbu portrétní fotografie v ateliéru, interiérech i exteriérech.
Nově jsem schopen nabídnout fotografické služby kdekoliv v ČR. Nejsem omezen ateliérem, denním světlem nebo zásuvkami na 220V. Mobilní profesionální záblesková technika může jít kamkoliv se mnou.

Portrétní fotograf - portrétní fotografie

Široké využití portrétní fotografie

Portrétní fotografie a výsledné fotoportréty mají široké využití. Od klasické vzpomínky, přes dárek pro partnera až po profesionální využití v kariéře modelky, hostesky, životopisů až po reklamní fotografie pro web, tisk katalogů a podobně.

Fashion, Beauty, Glamour

Je mnoho způsobů jak vyfotit člověka. Pracovní portrét, sociální fotoportrét, podobenka na občanku nebo cestovní doklad :) Já však nabízím tvůrčí portrétní fotografii a to především ve stylech Fashion, Beauty a Glamour, které mají podtrhnout především krásu osoby a její přednosti.

Firemní portrét - fotografie zaměstnanců

Potřebujete pro potřeby webových stránek, tištěných materiálů, personální i marketingové účely kvalitní fotografie managementu, zaměstnanců a dalších osob? Zlepšete první dojem kvalitní fotografií zaměstnanců obchodného oddělení nebo majitele firmy. Nechte si zhotovit kvalitní portrétní business fotografie. Nabízím zcela individuální přístup a ceny, spolupráci vizážistky, kadeřnice případně i stylistky.

Chcete mít krásný fotoportrét?

Potřebujete mít krásné fotky pro své využití? Chcete se prezentovat jako modelka nebo dát partnerovi netradiční dárek? Potřebujete na své webové stránky nafotit krásku nebo vytvořit Book pro modelku? Ozvěte se a za velmi dobré ceny se dohodneme na spolupráci. Ve vysoké kvalitě můžete získat fotografie jak z ateliéru, vybraného venkovního prostředí, tak i z vašeho domácího prostředí. Fantazii se meze nekladou :)

Zaujala vás má nabídka portrétní fotografie?

Pokud vás zaujala má nabídka portrétní fotografie a fotografických služeb, ozvěte se. Využijte mé kontakty.

Hledáte portrétního fotografa? Napište mi

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku