Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Reference

Krásné fotky a milý, profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a celý den jsme si skvěle užili. Můžeme jenom doporučit. Za spolupráci moc děkujeme :-)

Pana fotografa můžeme jen a jen doporučit. Skvělé jednání, rozumná cena a krásné fotografie.
Hanka a Lukáš

Pána  Boruvku sme oslovili náhodne, keďže sme hľadali fotografa, ktorý by nám zabezpečil nafotenie priestor pre naše webové referencie. Sme radi, že sme natrafili práve na pána Boruvku. Komunikácia bola veľmi ústretová a na profesionálnej úrovni. Termíny boli dodržané a aj externá komunikácia s našimi klientmi prebehla k našej spokojnosti. Náhľady fotografií spolu s finálnym výberom boli doručené v sľúbenom termíne, aj v požadovej kvalite i úprave. Dá sa povedať, že pán Boruvka splnil naše požiadavky na 100%. Určite ho radi oslovíme aj pre iné projekty.
Mgr. Jana Bosá, Content Manager, OMS, a.s.

Moc děkujeme za krásné svatební fotografie. Svatební fotograf Jan Borůvka byl dobrá volba. Fajn cena. Pozitivní a vstřícný přístup. Vše na pohodičku a v dobré atmosféře.
T+K

Spolupráce s Vámi byla vynikající. Náš nejdůležitější den jste zachytil na nádherných snímcích. Momentky jsou taktéž velmi vydařené a i v budoucnu bude na ně radost pohledět.
Velmi děkujeme za zhmotnění dojemných vzpomínek,
Kateřina a Martin Hlaváčkovi.

Máme skvělé fotky ze svatby. Báli jsme se, že jich nebude dost, ale nakonec jich je až až a všechny jsou dokonce i reprezentativní. Samotné focení bylo panem Borůvkou dobře koordinováno, pomohl i jeho uvolněný přístup. Je vidět, že už v tom má praxi.
Děkujeme a doporučujeme.
Lucie a Štěpán, novomanželé

Kvalitní služby za rozumnou cenu, spolehlivost, vstřícnost, rychlost a velmi příjemná komunikace. Doporučujeme :) 
Martina a Milan Pospíšilovi

Na pana Borůvku jsme narazili náhodou při hledání fotografa naší svatby. Oslovil nás pěknými fotkami na internetu a příznivou cenou. Pan Borůvka je spolehlivý, vstřícný a cenově dostupný. Udělal nám spoustu krásných fotek. Můžeme všem doporučit. 
Jan a Marie, novomanželé

Tímto chci moc poděkovat za krásné svatební fotografie z naší maliličkaté svatby. Jednoznačně pana Borůvku jako svatebního fotografa doporučuji. Je vtipný, milý, není drahý a ještě nám odevzdal krásné fotky v krátkém čase.
Moc děkuji, Veronika

Ačkoliv svatba malá a krátká, máme pěkné fotky. Neuvěřitelná ochota focení různých kombinací našich hostů a ve finále ještě překvápko, že nafotil i to, co jsme ani nečekali. Byl zkrátka všude a skvěle zapadl mezi naše hosty.
Děkujeme Hana, Praha

Díky spolupráci se svatebním fotografem Janem Borůvkou máme moc pěkné fotky z Libeňského zámečku i z hostiny za Prahou. Ochota, úsměv a dobré ceny. Co si jen více přát. Doporučujeme :o)
Lenka a Pavel

Spolupráce byla skvělá. Dokázal dobře poradit a také z nevěsty vyhnat nervozitu:-) 
A ještě jednou mockrát děkujeme. 
Raclavský Pavel s novomanželkou Marcelou:-)

Na pana Borůvku jsem narazila úplně náhodou a jsem za tuto volbu moc ráda. Celé focení bylo velmi příjemné a přirozené, navodil uvolněnou atmosféru a dal nám i několik užitečných rad k focení. Díky němu máme jako památku na náš svatební den spoustu pěkných, nestrojených fotek, které se nebojíme ukázat :-) Ocenili jsme profesionální přístup a velmi příjemné jednání
Celkově velká spokojenost a určitě budeme pana Borůvku doporučovat dál. Moc děkujeme. 
Martina K.

Focení s panem Borůvkou bylo příjemné. Měli jsme malou svatbu jen na úřadě, kde prostor pro focení nebyl nijak zvláštní, ale i tak fotky vyšly báječně. Fota z exteriéru byly perfektní. 
Moc děkujeme a můžeme jen doporučit
Věra a Josef novomanželé

Fotografa na naši svatbu jsme vybírali dlouho, jednak kvůli místu konání a jednak kvůli ceně. Když jsem objevila stránky pana Borůvky, bylo téměř rozhodnuto. Krásné fotky na webu a spousta pěkných referencí nás přesvědčily. Domluva byla velmi rychlá a věcná, což mě při svatebních přípravách potěšilo. V den D si vše perfektně zorganizoval, byl milý, ochotný, nemuseli jsme se o nic starat. Máme krásné svatební fotky, kterými se budeme chlubit ještě dlouho. Báli jsme se jak dopadne focení s naším výškovým rozdílem a musíme říct, že jsme byli velmi mile překvapení, fotky jsou boží!!! :-) 
Děkujeme Kateřina a Jan Vrchovští

Na pana Borůvku jsme natrefili na poslední chvíli po selhání našeho původního fotografa. Byl velmi vstřícný, ochotný a měl s námi trpělivost, když jsme se opozdili nebo se shromažďovali na hromadné focení. Jeho milý humor byl zárukou úsměvu všech fotografovaných a vždy se snažil navodit příjemnou atmosféru a zmírnit naši nervozitu. Navíc nám několikrát přátelsky poradil s drobnostmi a organizací celé svatby. Zhotovení fotografií pak bylo velmi rychlé a vše krásně vyšlo. Pokud by snad někdo sháněl fotografa, můžeme pana Borůvku vřele doporučit. 
S poděkováním, 
novomanželé Kamča a Pípa

Honza Borůvka fotil naši svatbu 14.6., vybrali jsme si ho zcela náhodně, ale musíme konstatovat, že volba to byla skvělá :-) Oceňujeme jeho přátelský a pohodový přístup, podařilo se mu dokonale uvolnit atmosféru. Díky němu se na fotkách "neksichtíme" a máme spoustu krásných vzpomínek zvěčněných na vydařených fotografiích. Je to prostě profesionál se vším všudy, od našich hostů jsme také slyšeli jen samou chválu. Doporučujeme každému, kdo chce nejen pěkné fotky, ale také poznat milého, ochotného, komunikativního a zábavného člověka :-) 
Vanesa a Dušan Šťastní

Oslovení pana Borůvky coby našeho svatebního fotografa byla v celku rychlá a náhodná záležitost. Pravděpodobně jsem dala na 6 smysl a zároveň jsem nemohla odolat takovému příjmení. Samozřejmě definitivně rozhodli i reference a fotografie, které jsme si prohlídli na domovských stránkách a Facebooku. 
Spolupráce, včetně komunikace byla velmi milá, rychlá a nadmíru vstřícná. A i když jsme s manžou trochu fotografická polínka, pan Borůvka nás trpělivě vedl celým fotografováním a vytvořil sérii krásných fotek, při jejichž tvorbě jsme se dosti nasmáli. Rádi vzpomínáme. 
Jelikož čekáme rodinu a pan Borůvka se nám moc líbil, domluvili jsem se na dalším focení - focení bříška. Po rychlé domluvě jsme fotili venku v mém místě bydliště, což bylo super, protože ke všem místům mám velmi blízký vztah. Focení bylo velmi uvolněné a opět z výsledku jsme nadšeni
Už teď plánujeme domluvit další focení, tentokrát už ve 3. 
Růžena a Jiří Zlatohlávkovi, 2014

Pan fotograf Borůvka fotil naši svatbu 7.6.2014 na hradě Křivoklátě. Od samého začátku s ním byla perfektní domluva a komunikace. Při focení mezi nás skvěle zapadl, velice chválíme jeho příjemné a sympatické vystupování. Podařilo se mu zachytit skutečně ty nejhezčí okamžiky našeho dne. Oceňujeme jeho vřelý a aktivní přístup, neboť na místo konání dorazil s velkým předstihem a obhlédl nejhezčí místa pro focení. Celé focení provázela velmi příjemná atmosféra, pan fotograf nás dokázal rozesmát a uvolnit, díky tomu bylo focení zcela přirozené. Po svatbě nás kontaktovali naši svatebčané a musíme říci, že jsme na pana fotografa slyšeli jen samou chválu i od nich. Skutečně jsme byli velice spokojeni a ještě jednou za vše moc děkujeme! Jsme rádi, že jsme si vybrali právě tohoto fotografa. Všem ho vřele doporučujeme, není možné vybrat si lépe! :-) 
Katka a Ondra

Již jsem měla možnost fotit s vícerem fotografů, a přesto mohu podotknout, že zatím nejlepší je Jan Borůvka. Bylo to příjemné a necítila jsem se nepohodlně. Přesně věděl co je potřeba k realizaci výjmečných momentů. Velice se mi líbil i jeho neutuchající optimismus, který mi dával ještě větší energii a chuť do toho vložit větší úsilí. Mockrát děkuji i za cenné rady, přiučila jsem se i něčemu zcela novému. 
Zuzana Hejbalová

S panem Borůvkou byla velmi dobrá spolupráce, na focení v ateliéru bylo dostatek času a probíhalo v uvolněné atmosféře, takže se na výsledných fotografiích přirozeně usmíváme, nápad na vytvoření neformálních fotek dokázal umělecky zrealizovat, nebyl problém domluvit se i na dodatečném přidělání dalších fotek, které se nám také líbily. Rádi se na něj obrátíme i v budoucnu. 
Ondřej Křiváček

Pana Borůvku moc doporučuji všem, kteří chtějí svou sbírku fotografií doplnit originálními, ale přesto přirozenými fotkami, ze kterých stále vyzařuje atmosféra průběhu focení a k tomu část dne s člověkem, které této činnosti opravdu rozumí, dokáže vysvětlit jak se před jeho aparátem tvářit a prozradí vám plno zajímavostí z branže. Velké díky i za mě! 
Markéta, 14 let

Focení naší svatby s fotografem Janem Borůvkou jsme si výborně užili. Určitě k tomu dopomohla i profesionalita, sluníčko a nalazení na stejnou notu. Máme spoustu krásných fotek a můžeme všem vřele doporučit! Ještě jednou děkujeme. 
Petra a Jiří Walterovi, Praha

Tímto bych chtěla poděkovat za super focení. Honza má profesionální přístup a díky oboustranné souhře a jeho přístupu k focení, můžu tohoto fotografa vřele doporučit. Děkuji Honzí za úžasné fotky a přeji hodně spokojených klientů. 
Ivana T.

Focení s Honzikem mě strašně moc nadchlo. Jestli to bylo jeho klidným přístupem, nebo tím, že jsme si sedli, nevím, ale atmosféra byla velmi příjemná. Většinou jsem na focení zažila cvak cvak a pořád dokola, ale Honzik každou fotku promyslel, společně jsme ji zhodnotili a případně jsme koumali, jak by se dala vylepšit. Takže jsem spokojená s průběhem focení a nyní i s fotkami. Spolupráci mohu jen doporučit, protože málokoho fotografování baví tak moc, aby si s tím natolik pohrál jako Jan Borůvka 
Tereza Rennerová - modelka

Měla jsem možnost fotit s fotografem Janem Borůvkou a byla jsem z toho nadšená. Má výborný přistup k lidem, schopnost navodit příjemnou atmosféru a vytvořit důvěru. Děkuji za cenné rady a krásné fotky. 
Jana Kvardová - modelka

... ráda bych Vám poděkovala za krásné a zajímavé fotky. 
Cením si jak Vaší časové flexibility, tak vstřícnosti, trpělivosti a také práce s dětmi, budeme mít z oslavy skvělou vzpomínku ... 
Andrea Doneva

Díky Honzovi vypadá naše rychlosvatba jako plánovaný obřad. Poradil, pomohl, rozesmál a na fotkách nám to sluší. Doporučujeme. 
Tomáš a Eliška Androvi

Spolupráce s panem Borůvkou byla výborná. Je velice ochotný a komunikativní. I přes malou svatbu a nepříliš ideální počasí pro focení máme spoustu opravdu krásných fotografií. Můžeme jen doporučit :-) ! 
Novomanželé Jana a Petr

Pan fotograf Jan Boruvka nam nafotil nas svatebni osudovy den. Jsou to podarene fotografie a jsme s nimi velice spokojeni. Se vsim nam poradil a vystihl krasne okamziky naseho dne. Prejeme Honzovi mnoho profesnich uspechu a tesime se na dalsi moznou spolupraci. Urcite vsem doporucujeme. 
Sarka a Martin Klasnovi

Spolupráce s fotografem Janem Borůvkou byla výborná a jsme maximálně spokojeni. Fotograf je ochotný, vstřícný a komunikativní. Focení probíhalo na vysoké úrovni. Při focení byly znát zkušenosti fotografa, byl profesionální a uměl lehce navodit přátelskou atmosféru. I do budoucna plánujeme s panem Borůvkou spolupracovat. 
butik Andori (Vodičkova 31, Praha 1)

Focení s panem Borůvkou bylo velmi příjemné a zároveň profesionální. Veškerá komunikace a doladění podrobností bylo velmi rychlé a bezproblémové. Focení bylo v příjemném prostředí, bez stresu a příjemné i pro lidi, kteří se stydí. Vše bylo pojato s humorem ovšem velmi profesionálně. S výsledkem jsme opravdu spokojeni. 
REVOLT s. r. o. – pobočka Praha

"Honza je milý a komunikativní člověk, který si na nic nehraje a nepovyšuje se nad ostatní. Domluva je rychlá a bezproblémová, focení v pohodě, bez stresu, zato s humorem a fotky vypadají podle toho. Skvělá spolupráce." 
Linda Ch. - vizážistka

"Měli jsme velmi malou svatbu, na focení málo času, málo prostoru a přesto pan fotograf krásně zachytil naše okamžiky. Jeho přítomnost byla velmi příjemná a nenucená, měli jsme problém mu netykat :) A skvělá cena je samozřejmě také velké plus. Díky! 
Hanka Barry"

"Pan Borůvka je skutečný profesionál. Osobně jsme se o tom přesvědčili v náš svatební den. Nejen že nám naslouchal, přesně pochopil co chceme a věděl, jak to provést, ale jeho fotografie dokázaly zachytit jakési neopakovatelné kouzlo a atmosféru tohoto pro nás velkého dne. Pokud chcete mít podobný pocit a jedinečnou památku, rozhodně si jeho práci nenechte ujít." 
Lenka a Ondra, novomanželé

"Focení nemělo chybu, umí. Poprvé jsem se někde takhle nechal fotit od profesionála a můžu ho jen vřele doporučit." 
JUDr. Pavel Brach

"Naše svatba byla malá a rychlá, vůbec jsme si netušili, kde všude a jak se chceme nechat vyfotit. Pan Borůvka nás inspiroval, a díky němu máme spustu krásných fotek." 
Lenka Smirská

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku