Novinky

13. 9. 2017 - připravuji změnu ceníku a také jako svatební fotograf vytvářím nové zvýhodněné balíčky služeb pro mé klienty. Navštivte Můj ceník

Fotoslužby v akci :)

Celodenní fotografování na svatbě nyní v akci pro 3 zájemce s cenou jen 9.550 Kč.

Svatební fotograf Praha - fotograf na svatby Praha

Svatební fotograf - Jan Borůvka - Praha a okolí, si vám dovoluje nabídnout své profesionální fotografické služby za dostupnou cenu. Hledáte svatebního fotografa na vaši svatbu, který s ochotou a s úsměvem se vám v domluveném čase bude plně věnovat a do každé fotografie půjde s úsměvem a dobrou náladou? Hledáte svatebního fotografa, který vám nabízí transparentní za ceník služeb, zajistí maximum svatebních fotografií? Nabízím se vám jako svatební fotograf, který nehledí na hodinky a na kusy odevzdaných fotek? Pak jste tu správně. Ověřte si, zda v požadovaný termín mám ještě volno a můžeme se domluvit.
Ode mne dostanete téměř všechny svatební fotografie - z příprav, obřadu, blahopřání, skupinek, z oslav i rautu. Neuteče mi žádný okamžik a pěkný záběr :) Navštivte mou fotogalerii svatební fotografie.

Závazná on-line objednávka na fotografické služby svatebního fotografa

Snadnější už to být ani nemůže. Máte zájem o mé služby? Vyhovují vám mé ceny a servis služeb? V tom případě rovnou vyplňte Závaznou objednávku. V případě že termín bude volný, v krátké době vám přijde potvrzení a máte zajištěné služby svatebního fotografa v požadovaném rozsahu dle objednávky.

Svatební fotograf Jan Borůvka Praha

Leden - březen 2017 - Akční cena na svatební fotografie !!!

Nabízím akční cenu na fotografické služby a svatební fotografie v rozsahu 3 hodin. Původní cena: 3.500Kč - nyní akční cena: 2.650 Kč. Získejte 3 hodiny práce svatebního fotografa za cenu dvou hodin. Platí pro všechny zájemce, se kterými se dohodnu - svatba musí konat leden až březen 2017.

Svatební fotografie jako reportáž i klasické portréty svatebčanů

Jako ženatý muž, který si svou svatbu náležitě užil od samého rána až .. no, nevím přesně kdy má svatba skončila :o), se také věnuji svatební fotografii. Svatby jsou okamžiky plné emocí. Dojetí, slz, ale také čisté radosti a smíchu. Během hodiny se před objektivem vystřídá vše, co si svatební fotograf přeje zachytit. Nabídku mé profesionální fotografie proto zahrnuje i tvorbu svatební fotografie reportážním i portrétním stylem. Vaši svabu mohu zpracovat okem nezávislého fotoreportéra, který zachytí všechny hlavní okamžiky svatby nebo v klidu po obřadu nafotit portrétní fotografie novomanželů.

Svatební fotografie na Vyšehradě v Praze

Svatební fotograf Jan Borůvka Praha - individuální ceny a přístup

Každá svatba je jiná. A proto každá svatba má i jinou kalkulaci. Někdo má svatbu o 10ti hostech, další slaví ve velkém stylu, má svatbu na zámku a svatební hostinu pro stovky lidí. A proto se neváhejte zeptat na cenu za fotografické služby, které vám ochotně poskytnu. Mohu vám být dle domluvy k dispozici od hodiny, až po celý váš svatební den a nafotit jak svatební přípravy u vás doma, tak i poslední tanec na oslavě.

Svatební fotografie

Klasická svatební fotografie - Fotogalerie Svatby

Focení svatby od 1.800 Kč

Nabízím focení svatby v Praze a okolí od 1.800 Kč. V ceně je dostavení na místo konání vaší svatby o cca. půl hodinu předem, nafocení příjezdu svatebčanů, samotný obřad, výměny snubních prstenů, novomanželské polibky, podpisy manželů a svědků, gratulace hostů a přípitky, skupinky rodiny a hostů a další fotky, dle vašeho přání. Nabízím individuální, vstřícný přístup, cca. 150 fotografií a upravený výběr od cca. 25-30 upravených fotografií v tiskové kvalitě a plném rozlišení. Máte malou svatbu a nechcete zbytečně využívat tzv. svatební balíčky fotografií? Objednejte si mě na focení svatebního obřadu a máte vysoce kvalitní svatební fotografie na památku.

Svatební fotograf na celý den

Přejete si zachytit svatební den od ranních příprav až po poslední tanec? Ozvěte se a jistě se dohodneme. Opět platí, že ceny jsou individuální a velmi vstřícné.

Mobilní záblesková technika

Oproti většině běžných svatebních fotografů (má konkurenční výhoda) disponuji vlastní profesionální mobilní zábleskovou technikou, která navíc není vázana na dostupnost elektrické sítě 220V. Vaše aranžované svatební fotografie mohu pořídit kdekoliv v Praze, v ČR, Evropě, na Zemi :) Naši kreativitu nic nebrzdí a vy můžete mít ty nejlepší svatební fotky a stále za dobré ceny.

Svatební fotografie

Svatba ze 3 úhlů - Spolupráce více fotografů

Máte velkou svatbu? Chcete ji zachytit až ze tří úhlů? Právě tolik fotografů mohu pro vás zařídit a vám neuteče žádná vzpomínka. Máte zájem o tuto službu? Ozvěte se a zeptejte se, zda jsme všichni 3 volní na váš termín.

Ceník svatební fotografie

Máte zájem o mé služby? Chcete abych nafotil vaši svatbu? Navštivte můj ceník svatební fotografie.

Fotogalerie svateb a reference služeb

Pokud zvažujete využít mých služeb, je více než pravděpodobné, že chcete vidět ukázku mé práce. Proto je pro vás zveřejněna přehledná svatební fotogalerie (připravuje se), kde se můžete seznámit s mou tvorbou a ralizovanými zakázkami. Stále nestačí? Pak navštivte mé reference, kde jsou názory mých klientů.
Chcete si ověřit zda mám v termínu vaší svatby čas? Volejte 775 213 667 nebo využijte kontakty.

Bohaté zkušenosti svatebního fotografa

Jako svatební fotograf mám bohaté zkušenosti. Svatby jsem fotil snad na všech místech v Praze i okolí. Od Staroměstské a Novoměstské radnice, Libeňského zámečku, ve viničním altánu v Grébovce, v klubu Desítka, v obřadní síni na Zbraslavi, v kapli Sacre Coeur, na botelu Racek nebo na Italské ambasádě, Aqua parku v Čestlicích, Obřadní síni Uhříněves, Sluneční náměstí, tak i za Prahou na hradě Křivoklát, zámku Liblice, golfovém hřišti v Horním Bezděkově tak mám i zkušenosti se svatbou na zahradě rodinného domu nebo pronajaté restauraci či zahradním altánku. Hravě si poradím s organizováním skupinové fotografie desítek svatebčanů. Mé zkušenosti se vyplatí jak na malé svatbě, kde dokážu vyčarovat rozmanité svatební fotografie, tak i při přístupu k velkým skupinám, kde vládne svatební chaos :)

Hledáte svatebního fotografa? Napište mi :)

Kontaktní formulář

Nejnovější fotografie ve fotogalerii

Nejžádanější fotografické služby - Fotograf Praha Jan Borůvka

Svatební fotografie

Svatební fotografie

Fotografie ze svatby
Chcete krásné svatební fotografie a mít zachycené nejkrásnější okamžiky z vaší svatby?
přečíst celé
TFP focení

TFP focení

Spolupráce a fotky zdarma
Ušetřete! Domluvte si spolupráci. Získejte mé služby a fotografie zdarma formou TFP focení.
přečíst celé
Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Fotografie produktů
Tvorba reklamní a produktové fotografie pro propagační účely firem, tvorbu katalogů, stránek a e-shopů.
přečíst celé
Portrétní fotografie

Fashion, Beauty, Glamour

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie ve stylu Fashion, Beauty a Glamour v ateliéru, interiéru i exteriéru.
přečíst celé
Copyright © 1978-2014 Jan Borůvka - fotograf Praha | Všechna práva vyhrazena.
Svatebni odkazy | Fotografové | Praha Letní dětské tábory | Studiové blesky | Snubní prsteny | Zásnubní prsteny | Fotografický tábor pro děti
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ