Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Svatební fotograf Jan Borůvka - Praha a okolí - fotograf na svatby v Praze

Profesionální svatební fotograf - Jan Borůvka - Praha a okolí, si vám dovoluje nabídnout své profesionální fotografické služby za dostupnou cenu. Hledáte svatebního fotografa na vaši svatbu, který s ochotou a úsměvem se vám v domluveném čase bude plně věnovat a do každé fotografie půjde s úsměvem a dobrou náladou? Hledáte svatebního fotografa, který vám nabízí transparentní ceník služeb, zajistí maximum svatebních fotografií bez zbytečného navyšování ceny za fotografie ze svatby?

... aneb kdo jsem ...

Jsem profesionální svatební fotograf z Prahy, který jako jeden z mála fotografů v Čechách fotografii studoval na fotografické škole. Fotografii se věnuji téměř 30 let a mám za sebou více jak 20 letou dráhu jako fotograf různých žánrů. Mou vášní je především živá fotografie a proto nejraději fotím reportáže jako svatby, různé rauty a společenské večery, ale zároveň se věnuji také portrétní fotografii a tak jsem schopen nabídnout krásné portréty novomanželů, ženicha i nevěsty.

Praha a okolí - fotím do 50 km od Karlova mostu

Fotografické služby jako svatební fotograf nabízím především v Praze, blízkém okolí Prahy a výjimečně také ve Středočeském kraji. Nejčastěji však jako svatební fotograf "pracuji" v centrální Praze jako Staroměstská radnice, Novoměstská radnice na Karlově náměstí, Obřadní síň Praha 5 a Praha 13. Není ale výjimkou, že za klienty jedu i přes celou Prahu a to například do Chvalské tvrze, Galerie 14, na Chodov nebo do botanické zahrady na Praze 7. Vše je jen na dohodě a vašich požadavcích.

Zkušenosti k nezaplacení ...

Zkušenosti svatebního fotografa získávám už od roku 1988. V letech 1995-8 jsem studoval fotografii na jedné z pražských fotografických škol. Téměř čtyři roky jsem pracoval jako reportážní a dokumentární fotograf. Od roku 2006 se intenzivně věnuji tvůrčí fotografii.

Vybavení na zádech pro krásné fotky

Při realizování mých zakázek využívám jen to nejlepší dostupné profesionální vybavení značky Canon, Sigma a zábleskovou techniku Menik. Fotografie ukládám na profesionální karty s vysokou rychlostí zápisu, takže při rychlém fotografování nejsem nikterak omezen. Mohu tak pořizovat věrné, ostré fotografie s dobrým světlem při rychlosti až 8 snímků za vteřinu.

Spolupráce, aneb táhnu za jeden provaz


Velkoformátové fotografie nechávám zpracovávat výhradně v tiskárně: www.tiskfotek.eu

Akce a slevy na fotografické služby

I jako svatební fotograf nabízím všelijaké akce, slevy a výhodné nabídky. Jsem ochotný uvažovat i v oboru svatební fotografie o možnosti TFP, ale to by mě vaše nabídka musela hodně zaujmout. Standardně nabízím focení svateb se slevou, pokud cílem je Praha 5 a Praha 13. Více o mých akcích na stránce: AKCE.

Ceník s cenami, které jinde nenajdete ...

Nabízím velmi přívětivý ceník svatební fotografie, ve kterém zohledňuji ty nejžádanější služby. Focení svateb nabízím už od samotného obřadu a ještě ve dvou, dalších variantách. Standardní a také ekonomické, tj. úsporné. Portrétní fotografie může být realizována od jedné fotografie až po zcela individuální rozpočty. Služby svatebního fotografa také můžete věnovat jako praktický svatební dárek a to formou mé dárkové poukázky.

Novinky z "Černé komory"

Mou největší novinkou je pořízení nové profesionální techniky značky Canon. Ve své brašně mám nejnonovější digitální fotoaparát Canon spolu s nejnovějším a nejvýkonějším bleskem, který byl kdy vyroben. A to se hned fotí o hodně lépe a také se odevzdávají fotky té nejvyšší kvality.

Odkazy a zajímavosti

Svatební zvyky
Svatební fotoalbum

Pohodový svatební fotograf který nehledí na hodinky

Nabízím se vám jako svatební fotograf, který nehledí na hodinky a na kusy odevzdaných fotek. Hledáte právě takového fotografa? Pak jste tu správně. Ověřte si, zda v požadovaný termín mám ještě volno a můžeme se domluvit.
Ode mne dostanete téměř všechny svatební fotografie - z příprav, obřadu, blahopřání, skupinek, z oslav i rautu. Neuteče mi žádný okamžik a pěkný záběr :) Navštivte mou fotogalerii svatební fotografie.

Svatební fotograf Jan Borůvka Praha 5, Praha 13

Profesionální fotograf Jan Borůvka Praha 5

Jan Borůvka - něco málo o mně

profesionální svatební fotograf se školou a zkušenostmi

Před 20 lety poprvé ...
Svou první svatbu jsem nafotil před více jak 20 lety. Svatba to byla maličkatá a ještě mých přátel. Ale už tehdy jsem pochopil, že svatební fotografie je přesně ten žánr, který mě bude bavit. A baví do dnes!

Tam jsem byl a tam jsem taky byl ...
Seznam míst kde jsem byl jako svatební fotograf by byl poměrně velmi dlouhý. Kratší a jednodušší by bylo říci, kde jsem svatbu nefotil. Ale věřím, že nějaké nové místo objevím třeba právě s vámi.

Svatební fotograf Praha

Svatební fotograf Praha Jan Borůvka

Hledáte fotografa na svatbu? Napište mi

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku