Jan Borůvka -

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku

Svatební fotograf Jan Borůvka - Praha

ÚVOD - FOTOGRAF - SVATEBNÍ FOTOGRAF


Profesionální svatební fotograf si vám dovoluje nabídnout profesionální fotografické služby za férovou cenu. Hledáte svatebního fotografa na vaši svatbu, který se vám bude věnovat s ochotou a úsměvem? Hledáte svatebního fotografa, který vám nabízí transparentní ceník služeb, zajistí maximum svatebních fotografií bez zbytečného navyšování ceny za fotografie ze svatby?

... aneb kdo jsem ...

Jsem profesionální svatební fotograf z Prahy, který jako jeden z mála fotografů v Čechách fotografii studoval na fotografické škole. Fotografii se věnuji téměř 30 let a mám za sebou více jak 20 letou dráhu jako fotograf různých žánrů. Mou vášní je především živá fotografie a proto nejraději fotím reportáže jako svatby, různé rauty a společenské večery, ale zároveň se věnuji také portrétní fotografii a tak jsem schopen nabídnout krásné portréty novomanželů, ženicha i nevěsty.

Praha a okolí - fotím do 50 km od Karlova mostu

Fotografické služby jako svatební fotograf nabízím především v Praze, blízkém okolí Prahy a výjimečně také ve Středočeském kraji. Nejčastěji však jako svatební fotograf "pracuji" v centrální Praze jako Staroměstská radnice, Novoměstská radnice na Karlově náměstí, Obřadní síň Praha 5 a Praha 13. Není ale výjimkou, že za klienty jedu i přes celou Prahu a to například do Chvalské tvrze, Galerie 14, na Chodov nebo do botanické zahrady na Praze 7. Vše je jen na dohodě a vašich požadavcích.

Zkušenosti k nezaplacení ...

Zkušenosti svatebního fotografa získávám už od roku 1988. V letech 1995-8 jsem studoval fotografii na jedné z pražských fotografických škol. Téměř čtyři roky jsem pracoval jako reportážní a dokumentární fotograf. Od roku 2006 se intenzivně věnuji tvůrčí fotografii.

Vybavení na zádech pro krásné fotky

Při realizování mých zakázek využívám jen to nejlepší dostupné profesionální vybavení značky Canon, Sigma a zábleskovou techniku Menik. Fotografie ukládám na profesionální karty s vysokou rychlostí zápisu, takže při rychlém fotografování nejsem nikterak omezen. Mohu tak pořizovat věrné, ostré fotografie s dobrým světlem při rychlosti až 8 snímků za vteřinu.

Spolupráce, aneb táhnu za jeden provaz


Velkoformátové fotografie nechávám zpracovávat výhradně v tiskárně: www.tiskfotek.eu

Akce a slevy na fotografické služby

I jako svatební fotograf nabízím všelijaké akce, slevy a výhodné nabídky. Jsem ochotný uvažovat i v oboru svatební fotografie o možnosti TFP, ale to by mě vaše nabídka musela hodně zaujmout. Standardně nabízím focení svateb se slevou, pokud cílem je Praha 5 a Praha 13. Více o mých akcích na stránce: AKCE.

Ceník s cenami, které jinde nenajdete ...

Nabízím velmi přívětivý ceník svatební fotografie, ve kterém zohledňuji ty nejžádanější služby. Focení svateb nabízím už od samotného obřadu a ještě ve dvou, dalších variantách. Standardní a také ekonomické, tj. úsporné. Portrétní fotografie může být realizována od jedné fotografie až po zcela individuální rozpočty. Služby svatebního fotografa také můžete věnovat jako praktický svatební dárek a to formou mé dárkové poukázky.

Novinky z "Černé komory"

Mou největší novinkou je pořízení nové profesionální techniky značky Canon. Ve své brašně mám nejnonovější digitální fotoaparát Canon spolu s nejnovějším a nejvýkonějším bleskem, který byl kdy vyroben. A to se hned fotí o hodně lépe a také se odevzdávají fotky té nejvyšší kvality.

Odkazy a zajímavosti

Svatební zvyky
Svatební fotoalbum

Pohodový svatební fotograf který nehledí na hodinky

Nabízím se vám jako svatební fotograf, který nehledí na hodinky a na kusy odevzdaných fotek. Hledáte právě takového fotografa? Pak jste tu správně. Ověřte si, zda v požadovaný termín mám ještě volno a můžeme se domluvit.
Ode mne dostanete téměř všechny svatební fotografie - z příprav, obřadu, blahopřání, skupinek, z oslav i rautu. Neuteče mi žádný okamžik a pěkný záběr :) Navštivte mou fotogalerii svatební fotografie.

Svatební fotograf Jan Borůvka Praha 5, Praha 13

Profesionální fotograf Jan Borůvka Praha 5

Jan Borůvka - něco málo o mně

profesionální svatební fotograf se školou a zkušenostmi

Před 20 lety poprvé ...
Svou první svatbu jsem nafotil před více jak 20 lety. Svatba to byla maličkatá a ještě mých přátel. Ale už tehdy jsem pochopil, že svatební fotografie je přesně ten žánr, který mě bude bavit. A baví do dnes!

Tam jsem byl a tam jsem taky byl ...
Seznam míst kde jsem byl jako svatební fotograf by byl poměrně velmi dlouhý. Kratší a jednodušší by bylo říci, kde jsem svatbu nefotil. Ale věřím, že nějaké nové místo objevím třeba právě s vámi.

Svatební fotograf Praha

Svatební fotograf Praha Jan Borůvka

Hledáte fotografa na svatbu? Napište mi

Nechte si vypracovat nezávaznou nabídku