Novinky

10.4.2016 - volné termíny na svatby mizí. Hlavně svatební soboty začínají být obsazené. Chcete ode mě nafotit svatbu a mít svatební fotografie za dobrou cenu a se vstřícným servisem? Objednávejte nyní!
Váš svatební fotograf,
Jan Borůvka, Praha

1.3.2016
Březnová akce na svatební fotografie - využijte akční ceny na svatební fotografie a získejte služby svatebního fotografa v Praze a okolí za zvýhodněnou cenu.

1.6.2015 - Zaktualizován a hlavně zjednodušen ceník svatební fotografie - nyní si snadno sami spočítáte, na kolik vás přijdou mé služby a kvalitní svatební fotografie. Těším se na spolupráci. Jan Borůvka, svatební fotograf

7.10.2014 - Do Fotogalerie: Svatby přidány nové svatební fotografie.

Archiv novinek

Fotoslužby v akci :)

Celodenní fotografování na svatbě nyní v akci pro 3 zájemce s cenou jen 9.550 Kč.

Reklamní fotograf Praha - Jan Borůvka

Ať jste reklamní agentura nebo provozovatel eshopu, pokud hledáte kdo vám zajistí realizaci reklamní a produktové fotografie, jste na správné adrese. Od 1.10.2013 nabízím ve svém ateliéru tvorbu reklamní fotografie a produktové fotografie, které můžete využít jako ilustrační fotografie svých výrobků v eshopech a webech nebo pro své reklamní kampaně, tištěné katalogy, atd.

Reklamní fotografie

Chcete oslovit diváka vaší reklamy? Zaujmout ho a vyvolat v něm přání koupit si váš výrobek nebo objednat službu? V tom případě si nechejte u mě zpracovat své reklamní fotografie. Mohou se hodit nejen mé letité zkušenosti z oboru reklamní fotografie, ale také studium a praxe v oboru reklamy a marketingu.

Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Vytváříte tištěný katalog svých produktů? Potřebujete fotografie produktů pro svůj eshop nebo webové stránky? Nabízím tvorbu produktové fotografie. Je jedno zda jde o nářadí, nádobí, hodinky, hračky, bytové dekorace, kosmetiku nebo elektroniku. V mém plně vybaveném ateliéru jsem schopen vám zajistit kvalitní produktovou fotografi jak v rozlišení pro web nebo pro tisk. Nabízím jak základní produktové fotografie izolované na jednobarevném pozadí, až po složitá aranžmá produktů i prostředí.

Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie pro eshop

Fotografie a obalový design - od návrhu po realizaci

Máte zcela nové, původní a originální výrobky? Chcete navrhnou obalový design i s fotografií produktu nebo jeho obsahu, složení či detailu ingrediencí? Jsem schopen vám zajistit jak fotografie produktů pro reklamní a propagační účely tak i navíc, obalový design pro vaše výrobky.

Propagační fotografie oblečení, textilu, oděvních doplňků až po šperky

Fashion - oblečení, doplňky, šperky

Fotografie do katalogu Butiku Andori

V případě zakázky fotografií oblečení, textilu, oděvních doplňků až po šperky, jsem schopen vám zajistit realizaci tzv. na klíč. Dle rozpočtu vám mohu sjednat spolupráci jak s modelkami a modely, tak s vizážistkami, stylistkami až po retušéry fotografií a pracovníky dtp studia, kteří vám kompletně vytvoří propagační materiály dle vašich přání a požadavků.

Reklamní předměty - návrh i realizace

V případě zájmu jsem schopný pro vaši firmu také zajistit reklamní předměty z bohaté nabídky sortimentu od návrhu, přes tisk až po dopravu.

Stránka Reklamní fotograf se i nadále připravuje.
Děkuji za pochopení.
Fotograf Praha - Bc. Jan Borůvka

Nejnovější fotografie ve fotogalerii

Nejžádanější fotografické služby - Fotograf Praha Jan Borůvka

Svatební fotografie

Svatební fotografie

Fotografie ze svatby
Chcete krásné svatební fotografie a mít zachycené nejkrásnější okamžiky z vaší svatby?
přečíst celé
TFP focení

TFP focení

Spolupráce a fotky zdarma
Ušetřete! Domluvte si spolupráci. Získejte mé služby a fotografie zdarma formou TFP focení.
přečíst celé
Reklamní a produktová fotografie

Produktová fotografie

Fotografie produktů
Tvorba reklamní a produktové fotografie pro propagační účely firem, tvorbu katalogů, stránek a e-shopů.
přečíst celé
Portrétní fotografie

Fashion, Beauty, Glamour

Portrétní fotografie
Portrétní fotografie ve stylu Fashion, Beauty a Glamour v ateliéru, interiéru i exteriéru.
přečíst celé
Copyright © 1978-2014 Jan Borůvka - fotograf Praha | Všechna práva vyhrazena.
Svatebni odkazy | Fotografové | Praha Letní dětské tábory | Studiové blesky | Snubní prsteny | Zásnubní prsteny | Fotografický tábor pro děti
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT KONTAKTNÍ FORMULÁŘ